Filmuotas kvietimas į vestuves

Kvietimas į vestuves – nepakartojamos vestuvių pasakos šauklys. Jis gali daug ką pasakyti svečiui apie artėjančią šventę dar prieš jam atvykstant pas jus. Jūs tik įsivaizduokite svečio nuostabą gavus ne įprastą popierinį kvietimą, o filmuotą medžiagą?

Tradiciniai kvietimai į vestuves – tai įprastas būdas į vestuvių puotą pakviesti artimuosius, gimines ir draugus. Bet laikai keičiasi ir atsiveria vis naujos galimybės.
Filmuotas pakvietimas DVD diske – tai unikali galimybė nustebinti Jūsų draugus ir pažįstamus. Nesvarbu, ar ketinate švęsti savo vestuves, ar 25-ąsias jų metines – šis įvykis visam laikui turi išlikti atmintyje. Pasidalinkite neįkainojama patirtimi su tais, kuriuos Jūs mylite ir kurie myli Jus, nusiųskite jiems tokį kvietimą, kokio jie niekada nėra gavę: unikalų, tik jiems skirtą gabalėlį Jūsų šeimos istorijos.

Filmuotas kvietimas, kuriame įamžinta Jūsų pažinties istorija ir meilės užgimimas tikrai paliks pėdsaką Jūsų artimųjų širdyse, leis pasijusti jiems dalele Jūsų jausmingų santykių paslapties.
Jūsų filmas galėtų prasidėti toje vietoje, „kur viskas prasidėjo“, arba jaukiuose Jūsų ar Jūsų tėvų namuose. Kurdami scenarijų galite jaustis laisvai, kurti neįprastus siužetus arba likti ištikimi klasikai. Nesvarbu. Šis kvietimas taps tokiu, kokio norite Jūs, atspindės Jūsų norus ir fantaziją.

Galbūt šį filmuotą kvietimą Jūs norėsite papildyti gražiu nuotraukų rinkiniu, kurį sudarys Jūsų vaikystės nuotraukos, įamžintos akimirkos su draugais.

Filmuotą kvietimą Jūs galite sukurti patys, tiesiog nufilmuokite jį mėgėjiška kamera. Bet galite pasikviesti ir profesionalą, kuris sukurs visą love-story apie Jūsų švelnius santykius. Nuo paprasto ir jaudinančio, iki linksmo kvapą gniaužiančio filmo – galimybių diapazonas priklauso tik nuo Jūsų biudžeto.

Nepakanka tik įrašyti kvietimą į diską, vertėtų pagalvoti ir apie nepakartojamą jo apipavidalinimą. Gražiai ir originaliai atrodytų jaunavedžių nuotrauką ant paties disko ir voko, kuriame teiksite kvietimą. Patikėkite, tokį diską norisi išsaugoti atminčiai – prisiminimai apie Jūsų vestuves neišblės. Spaudos ant diskų paslaugas teikia daugelis poligrafijos firmų, ten pat galite užsisakyti ir ryškių bei patrauklių vokelių diskams.

Jei vestuvių papuošimams esate parinkę konkrečią spalvą, vertėtų tas pačias spalvas panaudoti ir apipavidalinant kvietimą. Ant voko (dažniausiai tai daroma kitoje jo pusėje) būtinai nurodykite vestuvių datą ir laiką, oficialios ceremonijos ir puotos vietą bei kitas svarbias detales. Galbūt svečiai tiesiog neturės laiko peržiūrėti kvietimo – tokiu atveju trumpa informacija gerai matomoje vietoje jiems tikrai pravers.

Jūsų fantazija, laki vaizduotė ir nuotaika, tvyranti prieš vestuves, būtinai suteiks Jūsų kvietimui unikalumo. Pamėginkite!

2016-10-25T08:40:38-02:00Video kvietimas į vestuves|