Vestuvių filmavimo ypatumai

Užsakyti filmavimo paslaugą kainuoja nepigiai. Todėl dažniausiai apsistojama ties namų video: filmuoja patys, giminaičiai ar pažįstami. Šis technikos stebuklas dabar yra dažnuose namuose ir nebelaikomas prabangos dalyku. Ką gauna jaunavedžiai, pasirinkę šį vestuvių įamžinimo būdą?

Iškilmių metu kamera dažniausiai neišjungiama nė minutei. „Patyręs operatorius“ stengiasi būti visur vienu metu ir nepraleisti nė menkiausios smulkmenos. Jam tenka nuolat bėgioti, šokinėti, stumdytis tarp vestuvininkų – juk rezultatas vertas šio vargo. Jaunavedžiams garantuojamos trys ar keturios valandos drebančios filmuotos medžiagos, kurią peržiūrint ekrane paskausta akys. Kiekvienas svečias šiame „filme“ taip pat galės bent porą kartų pamatyti save. Na o jei dažniau trinsis aplink operatorių, tai ekrane sušmėžuos ir dažniau. Pirmosiomis dienomis šie filmukai žiūrimi galybę kartų, jie pabosta visiems kviestiems ar netyčia užsukusiems svečiams. Vėliau jie perkeliami į archyvą ir ištraukiami nebent šeimai susipykus – tarsi susitaikymo simbolis, galintis įpūsti naują aistrą santykiuose.

Profesionalus operatorius dirba visiškai kitaip. Žinoma, daug įdomiau filmuoti keliomis kameromis, juk antrojo dublio nebus nei Santuokų rūmuose, nei puotoje, o siekiant kokybės reikia skirtingų filmavimo rakursų. Tačiau net ir su viena kamera galima suspėti daug ką nuveikti. Svarbiausia sumontuoti nufilmuotą medžiagą teisingai ir įdomiai, paversti iškilmes jaudinančiu „klipu“ – meilės istorija. Trumpame dešimt-penkiolikos minučių filmuke gali tilpti svarbiausios akimirkos – tai bus puikus vestuvių „pristatymas“. Žinoma, tokia medžiaga – tai ne išsamus vestuvių metraštis. Kodėl panašaus pristatymo negalima sumontuoti iš mėgėjiškos medžiagos? Todėl, kad negalima kepti kiaušinienės iš supuvusių kiaušinių. Koks bebūtų geras virėjas, patiekalas bus nevalgomas. Kompiuterinės filmuotos medžiagos montavimo programos pradinei medžiagai yra reiklesnės, nei redaguojančios nuotraukas.

Neatsisakykite vestuvių operatoriaus pakvietimo dalyvauti vestuvėse. Kaip malonu bus pažiūrėti šį filmuką ir prisiminti jūsų vestuves. O jūsų vaikams bus įdomu pamatyti savo tėvus jaunus, kai viskas dar tik prasidėjo.

Kaip sukurti kokybišką filmą ar Jūsų svarbiausio gyvenime įvykio nuotrauką? Tereikia kreiptis į kompaniją, turinčią didelę gamybinę bazę, kompetentingą personalą, patyrusius vadybininkus, pasiruošusius rasti išeitį net ir iš sudėtingiausių situacijų.

2016-10-25T08:40:38-02:00Vestuvių filmavimo ypatumai|